Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

10.01.2019

Nasze przedszkole również włączyło się w wielką akcję pomagania małym dzieciom w ramach Wielkiej Orkiestry Wielkiej Pomocy. Zebraliśmy 707,87 zł! Bez Państwa zaangażowania i wsparcia nie udałoby nam się zebrać tak imponującej sumy! Cieszymy się, że mogliśmy na Was liczyć!

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu kiermaszu ciast i udział w akcji.

Wesołych Świąt

24.12.2018

Wigilia przedszkolna

Świąteczne Spotkania Elblążan

15.12.2018

Biedronki i Motylki zaprezentowały się podczas  Świątecznych Spotkań Elblążan, które po raz kolejny odbyły się na Starym Mieście.

"Z piłką zdrowo i wesoło” - festyn mikołajkowy Concordii

11.12.2018

W hali MOS odbył się mikołajkowy festyn Concordii, w którym uczestniczyły dzieci biorące udział  w zajęciach sportowo-  rekreacyjnych z elementami piłki nożnej. Było to podsumowanie programu „Z piłką zdrowo i wesoło”, w którym uczestniczyły dzieci z 6 elbląskich przedszkoli, wśród nich reprezentanci naszego przedszkola: Pajączki i Żuczki

1 2 3 4 ... [59]