Dzień Kobiet

06.03.2018

czytaj całość ›

Bezpieczeństwo ważna rzecz, dołącz do nas jeśli chcesz

28.02.2018

W Bibliotece Elbląskiej odbył się V Powiatowy Konkurs Recytatorski, którego organizatorem było nasze przedszkole. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji konkursu było bezpieczeństwo. Przedszkolaki z terenu miasta i powiatu elbląskiego recytowały wiersze związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz w sieci. Nasze przedszkole reprezentowała Julia z grupy „Pszczółek”. Wszystkie dzieci otrzymały równorzędne miejsca, a jury dodatkowo przyznało trzy szczególne wyróżnienia, jedno z nich otrzymała Julia.

Gratulujemy!!!

czytaj całość ›

Dzień Bezpiecznego Internetu

13.02.2018

Dzień Bezpiecznego Internetu to akcja mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach. Przedszkolaki zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii „Owce w sieci”, które obejrzały z wielkim zainteresowaniem. Film poprzedzony został rozmową na temat Internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Rodzice otrzymali ulotki informacyjne na temat bezpieczeństwa dzieci korzystających z Internetu.

W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy:

RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!

czytaj całość ›

Wspomnienia z balu

19.01.2018

czytaj całość ›

26 Finał WOŚP za nami

15.01.2018

Drodzy Rodzice

Z całego serca pragniemy podziękować się za włączenie się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebraliśmy 962,02 zł! Bez Państwa zaangażowania i wsparcia nie udałoby nam się zebrać tak imponującej sumy!  Cieszymy się również, że mogliśmy na Was liczyć w związku z wypiekami łakoci! SIEMA!!

czytaj całość ›


 
1 2 3 4 ... [52]