w roku szkolnym 2017/2018

Osiągnięcia Przedszkola nr 17 w Elblągu 2011/2012

Osiągnięcia Przedszkola nr 17 w Elblągu 2010/2011

OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLA NR 17 W ELBLĄGU-stan na 31.12.2010

* I miejsce w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego ,,Zima w obiektywie” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 43 w Bydgoszczy-2010r.

* III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie ,,Ozdoba choinkowa”- zorganizowany przez Przedszkole Nr 39 w Katowicach- 2010r

*Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Plastycznym ,,Zimo baw się z nami” zorganizowanym przez Przedszkole nr 77 w Szczecinie 2010r

* 7 laureatów Międzyszkolnego konkursu twórczości plastycznej dzieci i młodzieży ,,Elbląg Przyjazny Środowisku” zorganizowanym przez Urząd Miejski w Elblągu i MDK 2010r.

* Nagrodę specjalną za szczególny wkład w zbiórkę puszek aluminiowych w XIV Edycji Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów zorganizowanym przez Fundację ,,Recal”.

* Nagroda specjalna za szczególny wkład w zbiórkę kartoników po płynnej żywności w XIV Edycji Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów zorganizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą.

* I miejsce za selektywna zbiórkę odpadów w XIV Edycji Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów zorganizowane przez ZUO Elbląg.

* certyfikat ,,Przyjaciele Natury”

* Wyróżnienie w V Edycji Konkursu ,,Warto zobaczyć warto przeżyć organizowanym przez WMODN w Elblągu oraz Elbląskie Centrum Edukacji Ekologicznej

* Szczególne wyróżnienie w konkursie ,,Ekologia Eksperymentalna” organizowanym przez Centrum Edukacji Ekologicznej przy WM ODN Elbląg

* I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym ,,Podwodny Świat”- luty 2010

* II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Dziecko bliżej przyrody- przyroda bliżej dziecka”- kwiecień 2010.

* II miejsce w konkursie plastycznym ,,Kartka Nadziei” organizowane przez Hospicjum Elbląg- kwiecień 2010

* III miejsce w konkursie plastycznym ,,Bohaterowie Pana Kleksa”- Biblioteka Elbląska maj 2010

* wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Słonik nadziei”- Hospicjum Elbląg- grudzień 2010

UDZIAŁ PRZEDSZKOLA NR 17  W KONKURSACH – stan na 31.12.2009r.

Recytatorskich:

*  ,,Wiersze ulubionego poety” zorganizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury ,,Zakrzewo”- osiągnięcie wyróżnienie.

1. Literackich
  • ,,Baw się i ucz z Koziołkiem Matołkiem” zorganizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Elblągu- zdobycie I miejsca.
  • Ogólnopolski ,,Poznaj przyjaciół Misia Haribo” zorganizowany przez Firmę Haribo – III miejsce.
  1. Plastycznych

* ,,Dzięki niemu mogę zasnąć… portrety bajkowych bohaterów” zorganizowany przez Warmińsko Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną- zdobycie I miejsca

• Ogólnopolski ,,Wróbelek Elemelek przyjaciel dzieci”- zorganizowany przez Samorządowe Przedszkole Nr 49 w Krakowie- wyróżnienie
  • międzynarodowy ,,Miś uszatek przyjaciel wszystkich dzieci”- zorganizowany przez Przedszkole Nr 25 w Tychach- uczestnictwo
  • ogólnopolski ,,Ulubiona postać z bajki” zorganizowany przez Przedszkole Niepubliczne ,,Kropeczki” w Katowicach- uczestnictwo
  1. Piosenki
  • XI Festiwal Piosenki Przedszkolaka ,,Zakrzewo 2009”- zorganizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury w Elblągu- zdobycie II miejsca
  • Regionalny Przegląd Piosenki Przedszkolnej ,,Małe śpiewanie”- zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury Nowe Miasto Lubawskie- zdobycie I miejsca oraz wyróżnienia.

Ważniejsze osiągnięcia w ramach innych akcji:

1. XII edycja konkursu na selektywną zbiórkę surowców wtórnych – organizator Urząd Miejski w Elblągu - I miejsce
  2. Nagroda specjalna za szczególny wkład w zbiórce puszek aluminiowych od Przedsiębiorstwa Wielobranżowego PAMA.
  3. Nagroda specjalna za szczególny wkład w zbiórce kartoników po płynnej żywności ufundowana przez Krajową Izbę Gospodarczą ,,Przemysł spożywczy”.
  4. Zdobycie certyfikatu ,,Przyjaciele Natury”.
  5. VIII edycja konkursu ,,Zbieramy Kasztany i żołędzie” zorganizowana przez Koło Przyjaciół Łowiectwa MOW w Kamionku Wielkim- zdobycie II miejsca.
  6. Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Tęczowe Motyle”, zorganizowany przez Przedszkole w Sarnowie- zdobycie wyróżnienia.
  7. Konkurs plastyczny ,,Elbląg przyjazny środowisku”- organizator MDK w Elblągu- wyróżnienie.